291025-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mützen – Čepice a límce pro HS, ČS a hudby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČepice a límce pro HS, ČS a hudby
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody na dodávky čepic a límců pro Hradní stráž, Čestnou stráž a hudby Armády České republiky. Výzva k poskytnutí plnění uzavřené v 1. čtvrtletí 2024 na základě rámcové dohody č. 23106000329.
Vorherige Bekanntmachung298868-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18443340 Mützen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungčj. MO 309692/2024-551200