See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: obłożenia pola operacyjnego i bielizny operacyjnej dla Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie.
Beschreibung: obłożenia pola operacyjnego i bielizny operacyjnej dla Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie.
Interne Kennung: ZP 25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.serwety jednorazowe sterylne
Beschreibung: serwety jednorazowe sterylne
Interne Kennung: ZP 25/2026/1
Haupteinstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji oraz wznowienie realizacji zamówienia a) Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia (Prawo Opcji), polegającego na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu oraz odpowiednio wynagrodzenia Wykonawcy, do maksymalnie 50% wartości umowy brutto. b) Prawo opcji może zostać zrealizowane w okresie obowiązywania umowy, a także poprzez wznowienie realizacji zamówienia na okres do 12 miesięcy, w celu zapewnienia ciągłości realizacji usług objętych umową, w szczególności w przypadku przedłużającej się procedury wyboru wykonawcy w kolejnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. c) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym najpóźniej na 10 dni przed upływem okresu obowiązywania umowy. d) Wykonawca nie może odmówić realizacji zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. e) Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji, w tym w okresie wznowienia realizacji zamówienia, odbywać się będzie na warunkach określonych w umowie, w zakresie asortymentowym objętym umową oraz według cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A do umowy. f) Łączna wartość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji, w tym wynikająca z wznowienia realizacji zamówienia na okres do 12 miesięcy, nie może przekroczyć 50% wartości umowy brutto.
Los: LOT-0002
Titel: 2.Maski chirurgiczne i proceduralne
Beschreibung: maski chirurgiczne i proceduralne
Interne Kennung: ZP 25/2026/2
Beschreibung der Optionen: . Prawo opcji oraz wznowienie realizacji zamówienia a) Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu zamówienia (Prawo Opcji), polegającego na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu oraz odpowiednio wynagrodzenia Wykonawcy, do maksymalnie 50% wartości umowy brutto. b) Prawo opcji może zostać zrealizowane w okresie obowiązywania umowy, a także poprzez wznowienie realizacji zamówienia na okres do 12 miesięcy, w celu zapewnienia ciągłości realizacji usług objętych umową, w szczególności w przypadku przedłużającej się procedury wyboru wykonawcy w kolejnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. c) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym najpóźniej na 10 dni przed upływem okresu obowiązywania umowy. d) Wykonawca nie może odmówić realizacji zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. e) Realizacja zamówienia w ramach prawa opcji, w tym w okresie wznowienia realizacji zamówienia, odbywać się będzie na warunkach określonych w umowie, w zakresie asortymentowym objętym umową oraz według cen jednostkowych wskazanych w załączniku nr 1A do umowy. f) Łączna wartość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji, w tym wynikająca z wznowienia realizacji zamówienia na okres do 12 miesięcy, nie może przekroczyć 50% wartości umowy brutto.
Los: LOT-0003
Titel: 3. czepki
Beschreibung: czepki
Interne Kennung: ZP 25/2026/3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Fartuchy chirurgiczne sterylne, ubrania operacyjne niesterylne
Beschreibung: Fartuchy chirurgiczne sterylne, ubrania operacyjne niesterylne
Interne Kennung: ZP 25/2026/4
Los: LOT-0005
Titel: 5.zestawy uniwersalne
Beschreibung: zestawy uniwersalne
Interne Kennung: ZP 25/2026/5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Sety dla neurochirurgii
Beschreibung: sety dla neurochirurgii
Interne Kennung: ZP 25/2026/6
Los: LOT-0007
Titel: 7.jednorazowe ocieplacze dla personelu
Beschreibung: jednorazowe ocieplacze dla personelu
Interne Kennung: ZP 25/2026/7
Los: LOT-0008
Titel: 8.sety dla ortopedii
Beschreibung: sety dla ortopedii
Interne Kennung: ZP 25/2026/8
Los: LOT-0009
Titel: 9.sety dla chirurgii i endoskopii urologicznej
Beschreibung: sety dla chirurgii i endoskopii urologicznej
Interne Kennung: ZP 25/2026/9
Los: LOT-0010
Titel: 10. SETY OPERACYJNE
Beschreibung: SETY OPERACYJNE
Interne Kennung: ZP 25/2026/10
Los: LOT-0011
Titel: 11. PAKIET OKULISTYCZNY
Beschreibung: PAKIET OKULISTYCZNY
Interne Kennung: ZP 25/2026/11
Los: LOT-0012
Titel: 12.OCHRANIACZE NA BUTY , OSŁONY NA PRZEWODY, SZCZOTECZKI DO MYCIA
Beschreibung: OCHRANIACZE NA BUTY , OSŁONY NA PRZEWODY, SZCZOTECZKI DO MYCIA
Interne Kennung: ZP 25/2026/12
Los: LOT-0013
Titel: 13.BIELIZNA PACJENTA JEDNORAZOWA I FARTUCHY NIESTERYLNE
Interne Kennung: ZP25/2026/13
Los: LOT-0014
Titel: 14. ZESTAWY POŁOŻNICZE I INNE
Beschreibung: ZESTAWY POŁOŻNICZE I INNE
Interne Kennung: ZP 25/2026/14
Los: LOT-0015
Titel: 15.PODKŁADY HIGIENICZNE
Beschreibung: PODKŁADY HIGIENICZNE
Interne Kennung: ZP 25/2026/15
Los: LOT-0016
Titel: 16. PAKIET DO HEMODIALIZY NA CEWNIKU CVC
Beschreibung: PAKIET DO HEMODIALIZY NA CEWNIKU CVC
Interne Kennung: ZP 25/2026/16
Los: LOT-0017
Titel: 17.SETY DLA UROLOGII
Beschreibung: SETY DLA UROLOGII
Interne Kennung: ZP 25/2026/17
Los: LOT-0018
Titel: 18.ZESTAWY DO CIĘĆ CESARSKICH
Beschreibung: ZESTAWY DO CIĘĆ CESARSKICH
Interne Kennung: ZP 25/2026/18
Los: LOT-0019
Titel: 19.ZESTAWY DLA ELEKTROTERAPII
Beschreibung: ZESTAWY DLA ELEKTROTERAPII
Interne Kennung: ZP 25/2026/19
Los: LOT-0020
Titel: 20.ZESTAWY DO OPERACJI BRZUSZNO–KROCZOWYCH
Beschreibung: ZESTAWY DO OPERACJI BRZUSZNO–KROCZOWYCH
Interne Kennung: ZP 25/2026/20
Los: LOT-0021
Titel: 21.AKCESORIA DO PIELĘGNACJI PACJENTA W OIT
Beschreibung: AKCESORIA DO PIELĘGNACJI PACJENTA W OIT
Interne Kennung: ZP 25/2026/21
Los: LOT-0022
Titel: 22.PRZEŚCIERADŁA CELULOZOWE I BIELIZNA POSCIELOWA
Beschreibung: PRZEŚCIERADŁA CELULOZOWE I BIELIZNA POSCIELOWA
Interne Kennung: ZP 25/2026/22
Los: LOT-0023
Titel: 23.PRZEŚCIERADŁA I POŚCIEL Z WŁÓKNINY
Beschreibung: PRZEŚCIERADŁA I POŚCIEL Z WŁÓKNINY
Interne Kennung: ZP 25/2026/23
Los: LOT-0024
Titel: 24.JEDNORAZOWE UBRANIA OPERACYJNE,
Beschreibung: JEDNORAZOWE UBRANIA OPERACYJNE,
Interne Kennung: ZP 25/2026/24
Los: LOT-0025
Titel: 25.OBŁOŻENIA DO O-ARMU
Beschreibung: OBŁOŻENIA DO O-ARMU
Interne Kennung: ZP 25/2026/25
Los: LOT-0026
Titel: 26. OBŁOŻENIA DO O-ARMU I ROBOTA MAZOR STERYLNE
Beschreibung: OBŁOŻENIA DO O-ARMU I ROBOTA MAZOR STERYLNE
Interne Kennung: ZP 25/2026/26
Los: LOT-0027
Titel: 27.OSŁONY NA STÓŁ OPERACYJNY, SONDY I PODŁOGĘ
Beschreibung: OSŁONY NA STÓŁ OPERACYJNY, SONDY I PODŁOGĘ
Interne Kennung: ZP 25/2026/27
Los: LOT-0028
Titel: 28.AKCESORIA BEZPIECZNE
Beschreibung: AKCESORIA BEZPIECZNE
Interne Kennung: ZP 25/2026/28
Los: LOT-0029
Titel: 29.ODZIEŻ OPERACYJNA WIELOKROTNEGO UŻYTKU NIEPYLĄCA
Beschreibung: ODZIEŻ OPERACYJNA WIELOKROTNEGO UŻYTKU NIEPYLĄCA
Interne Kennung: ZP 25/2026/29
Los: LOT-0030
Titel: 30.BRACHYTERAPIA PROSTATY
Beschreibung: BRACHYTERAPIA PROSTATY
Interne Kennung: ZP 25/2026/30
Los: LOT-0031
Titel: 31.SYSTEM UCISKOWY
Beschreibung: SYSTEM UCISKOWY
Interne Kennung: ZP 25/2026/31