291175-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup oprogramowania „Veeam Data Platform Advanced” lub równoważnego wraz ze wsparciem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup oprogramowania „Veeam Data Platform Advanced” lub równoważnego wraz ze wsparciem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania „Veeam Data Platform Advanced” lub równoważnego wraz ze wsparciem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung993200.271.209.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup oprogramowania „Veeam Data Platform Advanced” lub równoważnego wraz ze wsparciem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania „Veeam Data Platform Advanced” lub równoważnego wraz ze wsparciem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung993200.271.209.2025–DZP
Optionen
Beschreibung der Optionen1.Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego skorzystania z Prawa Opcji, polegającej na dodatkowej dostawie wraz z instalacją 1200 bezterminowych licencji Veeam Data Platform Advanced lub Licencji równoważnych – z zastrzeżeniem, że będzie to oprogramowanie jednakowe z zaoferowanym w ramach zamówienia podstawowego. 2.Świadczenie przez Wykonawcę usług wsparcia oraz zapewnienie wsparcia producenta w trybie 24/7/365 dla Licencji dostarczonych w ramach Prawa Opcji będą świadczone od daty dostawy kluczy licencyjnych do zakończenia okresu świadczenia Usługi i Wsparcia w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający może skorzystać z Prawa Opcji w ciągu 6 miesięcy od podpisania Protokołu odbioru licencji w zamówieniu podstawowym. W tym celu Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie o wykonaniu Prawa Opcji.