2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervoer van personen met beperkte mobiliteit "BerNavette" 2027-2029
Beschreibung: De opdracht betreft het vervoer van personen met een erkende beperkte mobiliteit, ongeacht hun leeftijd. Het vervoer zal geregeld worden op basis van de ophaling van de personen aan huis en het vervoer naar de verschillende vaste halten in de gemeente (zie lijst van de vaste haltes als bijlage van dit bestek). Er zal ook de mogelijkheid zijn om de lijst uit te breiden met andere haltes die binnen of buiten de gemeente Sint-Agatha-Berchem gelegen zijn. De terugkeer van de personen naar hun woonplaats zal eveneens gewaarborgd moeten worden. Het doel is om maximaal 20 retourritten per dag te verzorgen en een vast maandelijks bedrag voor het vervoer te hanteren. Dit vervoer zal van maandag tot vrijdag georganiseerd worden van 08.00 tot 18.00 uur. (behalve op feestdagen) Buiten het vast maandelijks bedrag - Extra diensten – weekend: Diensten die buiten de standaard werktijden (maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur) worden verricht, met name diensten op zaterdag en zondag tussen 9.00 en 18.00 uur, zijn niet inbegrepen in het maandelijkse forfaitaire bedrag. Deze diensten worden apart gefactureerd op basis van het uurtarief dat in de offerte van de inschrijver is vermeld. De inschrijver zal in voorkomend geval zijn diensten aanpassen binnen een termijn van 30 kalenderdagen te rekenen vanaf de datum van aanvraag van het OCMW.
Interne Kennung: PPP0K3-1193/6023/SCAD 1193 - 22/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SCAD 1193 - 22/04/2026_1
Haupteinstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer