See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INWENTARYZACJA DANYCH DROGOWYCH DLA DRÓG WOJEWÓDZKICH ADMINISTROWANYCH PRZEZ ZDW W KATOWICACH NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WRAZ Z DOSTARCZENIEM OPROGRAMOWANIA DO PRZETWARZANIA I EDYCJI DANYCH EWIDENCYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest inwentaryzacja danych drogowych administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Zakres zamówienia obejmuje: weryfikację i aktualizację systemu referencyjnego, inwentaryzację elementów pasa drogowego, zakodowanie danych, opisujących elementy pasa drogowego w wymaganych strukturach danych i ich eksport do wspólnego środowiska danych (CDE), dostarczenie i wdrożenie wraz z odpowiednim przeszkoleniem oprogramowania dla celów przetwarzania wyników ewidencji oraz edycji danych ewidencyjnych. Szczegóły zadania opisane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia i dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 553979-2024
Interne Kennung: WD-D/PN/240802/1/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
5. Los
Los: LOT-0001