See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych wg formularza cenowego nr 6/2025
Vorherige Bekanntmachung: 110251-2025
Interne Kennung: 6/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Igły, kaniule, strzykawki
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Igły, kaniule, strzykawki
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 2 - Przyrządy do przetaczania krwi i płynów oraz przygotowywania cytostatyków
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Przyrządy do przetaczania krwi i płynów oraz przygotowywania cytostatyków
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 3 - Rękawice lateksowe i foliowe
Beschreibung: Pakiet nr 3 - Rękawice lateksowe i foliowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 4 - Rękawice nitrylowe i specjalistyczne do pracowni aptecznych
Beschreibung: Pakiet nr 4 - Rękawice nitrylowe i specjalistyczne do pracowni aptecznych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 5 - Fartuchy, maski, serwety sterylne i podobne artykuły
Beschreibung: Pakiet nr 5 - Fartuchy, maski, serwety sterylne i podobne artykuły
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 6 - Wyroby do kaniulacji
Beschreibung: Pakiet nr 6 - Wyroby do kaniulacji
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 7 - Pieluchomajtki
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Pieluchomajtki
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 8 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu Multifiltrat cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 8 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu Multifiltrat cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 9 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu Multifiltrat cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 9 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu Multifiltrat cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 10 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu PrisMax
Beschreibung: Pakiet nr 10 - Wyroby stosowane w terapii nerkozastępczej do aparatu PrisMax
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 11 - Wyroby do drenażu ran i pola operacyjnego
Beschreibung: Pakiet nr 11 - Wyroby do drenażu ran i pola operacyjnego
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 12 - Wyroby stosowane w zabiegach operacyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 12 - Wyroby stosowane w zabiegach operacyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 13 - Szybki test antygenowy typu COMBO (Covid, RSV, grypa)
Beschreibung: Pakiet nr 13 - Szybki test antygenowy typu COMBO (Covid, RSV, grypa)
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 14 - Wyroby stosowane w anestezjologii
Beschreibung: Pakiet nr 14 - Wyroby stosowane w anestezjologii
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 15 - Wyroby stosowane w intensywnej terapii
Beschreibung: Pakiet nr 15 - Wyroby stosowane w intensywnej terapii
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 16 - Drobny sprzęt sterylny i in.
Beschreibung: Pakiet nr 16 - Drobny sprzęt sterylny i in.
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 17 - Drobne wyroby szpitalne
Beschreibung: Pakiet nr 17 - Drobne wyroby szpitalne
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 18 - Wyroby stosowane w endoskopii cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 18 - Wyroby stosowane w endoskopii cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 19 - Wyroby stosowane w endoskopii cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 19 - Wyroby stosowane w endoskopii cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 20 - Wyroby urologiczne i chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 20 - Wyroby urologiczne i chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 21 - Niesterylny, drobny sprzęt szpitalny cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 21 - Niesterylny, drobny sprzęt szpitalny cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 22 - Niesterylny, drobny sprzęt szpitalny cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 22 - Niesterylny, drobny sprzęt szpitalny cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 24 - Taśmy i siatki uroginekologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 24 - Taśmy i siatki uroginekologiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 25 - Siatki chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 25 - Siatki chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 26 - Jałowe, jednorazowe obłożenia operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 26 - Jałowe, jednorazowe obłożenia operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 27 - Zestaw do przepukliny
Beschreibung: Pakiet nr 27 - Zestaw do przepukliny
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 28 - Cement kostny z antybiotykiem
Beschreibung: Pakiet nr 28 - Cement kostny z antybiotykiem
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 29 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 29 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 30 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 30 - Bezcementowa endoproteza stawu biodrowego cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 31 - Endoproteza cementowana stawu biodrowego oraz głowa bipolarna
Beschreibung: Pakiet nr 31 - Endoproteza cementowana stawu biodrowego oraz głowa bipolarna
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 33 - Materiały do artroskopii i endoskopii kręgosłupa, do laparoskopii brzusznej
Beschreibung: Pakiet nr 33 - Materiały do artroskopii i endoskopii kręgosłupa, do laparoskopii brzusznej
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 34 - Endoproteza głowy kości promieniowej bipolarna
Beschreibung: Pakiet nr 34 - Endoproteza głowy kości promieniowej bipolarna
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 35 - Jednoprzedziałowa proteza stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 35 - Jednoprzedziałowa proteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 36 - Cementowa endoproteza stawu kolanowego
Beschreibung: Pakiet nr 36 - Cementowa endoproteza stawu kolanowego
Interne Kennung: Pakiet nr 36
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 37 - Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 37 - Wyroby stosowane w operacjach kręgosłupa cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 37
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 39 - Zespolenia ortopedyczne - druty, gwoździe, płytki i wkręty
Beschreibung: Pakiet nr 39 - Zespolenia ortopedyczne - druty, gwoździe, płytki i wkręty
Interne Kennung: Pakiet nr 39
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 41 - Zespolenia ortopedyczne
Beschreibung: Pakiet nr 41 - Zespolenia ortopedyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 41
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 42 - System do złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Pakiet nr 42 - System do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: Pakiet nr 42
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 43 - Włókniny do zestawów ciężkich
Beschreibung: Pakiet nr 43 - Włókniny do zestawów ciężkich
Interne Kennung: Pakiet nr 43
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 44 - Sterylizacja - papier krepowy i włóknina
Beschreibung: Pakiet nr 44 - Sterylizacja - papier krepowy i włóknina
Interne Kennung: Pakiet nr 44
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 45 - Rękawy do sterylizacji i foliowe opakowania posterylizacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 45 - Rękawy do sterylizacji i foliowe opakowania posterylizacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 45
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 46 - Testy kontroli sterylizacji cz. 1
Beschreibung: Pakiet nr 46 - Testy kontroli sterylizacji cz. 1
Interne Kennung: Pakiet nr 46
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 47 - Testy kontroli sterylizacji cz. 2
Beschreibung: Pakiet nr 47 - Testy kontroli sterylizacji cz. 2
Interne Kennung: Pakiet nr 47
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 23 - Wyroby do znieczuleń i intubacji
Beschreibung: Pakiet nr 23 - Wyroby do znieczuleń i intubacji
Interne Kennung: Pakiet nr 23