See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów do budowy sieci telekomunikacyjnej FTTH
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa fabrycznie nowych materiałów podstawowych (wyprodukowanych nie więcej niż rok wcześniej) przeznaczonych do budowy i wyposażenia sieci światłowodowej FTTH. Wymagania techniczne co do poszczególnych materiałów podstawowych znajdujących się w powyższych grupach zostały szczegółowo określone w Załączniku nr 1 do Zaproszenia (OPZ). Pełna lista materiałów podstawowych znajduje się w Załączniku nr 1 do OPZ.
Interne Kennung: 11/ARM/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32562000 Glasfaserkabel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32561000 Glasfaserverbindungen, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ARM/11/2026