291285-2026 - Ergebnis
Tschechien – Installation von Brennern – ALFAGEN – MONTÁŽ HOŘÁKOVÉHO SYSTÉMU
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelALFAGEN – MONTÁŽ HOŘÁKOVÉHO SYSTÉMU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení montáže hořákového systému (potrubní rozvody zemního plynu, spalovacího vzduchu, kyslíku a montáž hořákového systému) pod vedením zástupců dodavatele technologických celků včetně dodání potřebného materiálu a revizní zprávy dle platné legislativy pro uvedení plynového zařízení do provozu. Součástí veřejné zakázky jsou veškeré práce související s realizací akce tzn. požadované dodávky, montážní práce, zkoušky, revize, zprovoznění jednotlivých technologických celků podle instrukcí supervizora, likvidace všech odpadů, zajištění potřebného vybavení, techniky, měřících přístrojů a další práce a služby spojené se zhotovením díla.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51135100 Installation von Brennern
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1