See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: [DNPS.424.105.2025] Konkurs ofert na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii na rzecz Pacjentów Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Beschreibung: udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii na rzecz Pacjentów Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Interne Kennung: DNPS.424.105.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DNPS.424.105.2025
Beschreibung: DNPS.424.105.2025 - świadczenia zdrowotne w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii
Interne Kennung: [DNPS.424.105.2025]