2. Verfahren
Verfahren
Titel: Psychologische Assessments ten behoeve van MD-trajecten Defensie
Beschreibung: Het gaat daarbij om Psychologische Assessments ten behoeve van Management Development trajecten. Management Development trajecten gaat over medewerkers van Defensie die willen groeien naar een leidinggevende functie of naar een hoger echelon binnen Defensie. Dat betekent dat in deze selecties de beoordelingsaspecten leider schap en gedrevenheid een bijzondere plek innemen. Het betreft de volledige uitbesteding van Psychologische Assessments ten behoeve van MD trajecten, waarbij optimaal gebruik wordt gemaakt van de expertise in de markt. Doel is een raamovereenkomst te sluiten voor 6 jaar. De reële raming voor de inkoop bedraagt voor: € 5.009.411,- exclusief btw.
Interne Kennung: 31218131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het is een openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31218131
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het is een openbare Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1