2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni ulicznej - kompleks B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze i porządkowe na terenach zieleni w pasach drogowych ulic takie jak: koszenie trawników, pielęgnacja skupin krzewów, pnączy i młodych drzew (cięcia pielęgnacyjne, odchwaszczanie, nawożenie, podlewanie), ściółkowanie, nasadzenia krzewów, drzew, zakładanie trawników, prace porządkowe (mycie ławek, zbieranie i wywóz nieczystości oraz prace remontowe ławek)
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.20.2026.MKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie terenów zieleni - kompleks B
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 5 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.