See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kampanii świadomościowej dotyczącej wdrażania EFS+ w województwie opolskim przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kampanii świadomościowej dot. wdrażania EFS+ w województwie opolskim w ramach projektu pn. „Plan Działań Pomocy Technicznej Instytucji Pośredniczącej programu regionalnego Fundusze Europejskie dla opolskiego 2021-2027 – Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu na rok 2025 – EFRR”. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy.
Interne Kennung: NO.3310.2.2025.PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen, 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001