291407-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Dostawa serwerów i zasilacza awaryjnego UPS na potrzeby Starostwa Powiatowego i Jednostek Podległych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów i zasilacza awaryjnego UPS na potrzeby Starostwa Powiatowego i Jednostek Podległych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i zasilacza awaryjnego UPS na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie i Jednostek Podległych o parametrach technicznych zgodnych ze szczegółowym Opisem przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1) część nr 1 zamówienia – Zakup serwerów wraz z oprogramowaniem, konfiguracją. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 7 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem, konfigurację oraz wdrożeniem serwerów na potrzeby Jednostek Podległych. 2) część nr 2 zamówienia - Zakup zasilacza awaryjnego UPS. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 1 szt. zasilacza awaryjnego UPS na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem przez Zamawiającego minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zawiera Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Wszystkie podzespoły muszą być fabrycznie nowe, tzn. nigdy wcześniej nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, pochodzące z bieżącej produkcji, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku, nieuszkodzone mechanicznie lub elektronicznie. 5. Dostawa zamówienia w nieuszkodzonych opakowaniach producenta do siedziby Zamawiającego w Legionowie przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 11, transportem własnym Wykonawcy, na jego koszt, ryzyko i odpowiedzialność, wraz z dokumentacją i kartami gwarancyjnymi sporządzonymi w języku polskim. 6. Wszystkie materiały i urządzenia lub oprogramowanie niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia muszą posiadać certyfikaty lub deklaracje zgodności z Polską Normą albo aprobatę techniczną w odniesieniu do wyrobów nieobjętych certyfikacją. 7. Warunki i termin gwarancji określono odpowiednio dla poszczególnych pozycji zamówienia w Załączniku do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;. 8. Okres rękojmi wynosi 24 miesiące. 9. Jeżeli w SWZ, ogłoszeniach związanych z postępowaniem, w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia określono przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, to ma to na celu jedynie określenie cech technicznych, czy właściwości określonego sprzętu, urządzeń, materiałów i oprogramowania, jakie należy zastosować dla wykonania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zastosowanie w takich przypadkach sprzętu, urządzeń, materiałów równoważnych, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy. 10. Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30236000-2 różny sprzęt komputerowy, 4882000-2 serwery, 31682530-4 awaryjne urządzenia energetyczne.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup serwerów wraz z oprogramowaniem, konfiguracją i wdrożeniem.
BeschreibungCzęść nr 1 zamówienia – Zakup serwerów wraz z oprogramowaniem, konfiguracją. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 7 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem, konfigurację oraz wdrożeniem serwerów na potrzeby Jednostek Podległych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Optionen
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Zamówienie nie obejmuje opcji.
LosLOT-0002
TitelZakup zasilacza awaryjnego UPS.
BeschreibungCzęść nr 2 zamówienia - Zakup zasilacza awaryjnego UPS. Zamówienie obejmuje swoim zakresem zakup: 1 szt. zasilacza awaryjnego UPS na potrzeby Starostwa Powiatowego w Legionowie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate