See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding voor Levering van vers brood en bake-off producten ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van vers brood en bake-off producten ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van twee jaar, met een optie tot verlenging van twee keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 220.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 330.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van biologisch brood, banket en patisserie en diepvriesproducten (tenzij anders overeengekomen) valt buiten deze opdracht. 220000
Interne Kennung: 2025-EA-014-RB-Vers brood en bake-off
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15813000 Kleingebäck
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van vers brood en bake-off producten
Beschreibung: Levering van van vers brood en bake-off producten ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal €220.000
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811200 Brötchen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties