See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa książek dla dzieci oraz broszur dla Instytutu Książki w Krakowie w podziale na trzy części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia Druk i dostawa książek dla dzieci oraz broszur dla Instytutu Książki w Krakowie w podziale na trzy części: 1.1. Część 1 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki kartonikowej dla dzieci (wiek 0-3 lat) oraz ulotki; 1.2. Część 2 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku przedszkolnym (wiek 4-6 lat) oraz ulotki ; 1.3. Część 3 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki dla dzieci w wieku szkolnym (wiek 7-9 lat) oraz broszury.
Interne Kennung: OZP.261.6.2025/PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.1. Część 1 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki kartonikowej dla dzieci (wiek 0-3 lat) oraz ulotki
Beschreibung: Książka kartonikowa 0-3 i ulotka-miarka: 1. Książka kartonikowa dla dzieci: a) Nakład: 200 000 egzemplarzy, b) Format: 210 x 210 mm, c) Liczba stron: 20 + 4 (okładka), d) Środek: karton GC2 z kremowym spodem 300 g/m2, CMYK 4+4, lakier offsetowy, e) Okładka: karton GC2 z kremowym spodem 300 g/m2, CMYK 4+4, folia matowa, f) Rożkowanie (zaokrąglone narożniki książki o średnicy łuku 8 mm), g) Oprawa bordbook zwana również sztywnostronicową (rozkładówki kaszerowane ze sobą na całej powierzchni łączone w blok wraz z okładką) h) Książka ma nadany numer ISBN. 2. Ulotka -miarka: a) Nakład: 200 000 egz. b) Format: 980 mm (zakładamy możliwość różnicy +/- 20 mm) x 200 mm (zakładamy możliwość różnicy +/- 20 mm); c) papier: kreda mat 170g/m2; kolor: 4+4 Falcowanie 4 razy na dłuższym boku;
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 1.2. Część 2 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku przedszkolnym (wiek 4-6 lat) oraz ulotki
Beschreibung: Książka dla dzieci: 4-6 i ulotka-miarka nakład: 150 000 egzemplarzy, Format okładki: 200 x 236 mm, format bloku: 194 x 230 mm, Liczba stron: 36 stron + wyklejki (4+4), Środek: papier Arctic volume White 150 g/m2 lub równoważny, kolory 4+4, wyklejki offset 140 g/m2 4+4 Za papier równoważny uznaje się: Papier powlekany matowy o właściwościach: grubość - 165 mikrometrów +- 5 µm gramatura - 150 g/m2 wolumen - 1.1 cm3/g (+- 0.03) białość CIE – 120 (+- 8) nieprzezroczystość – przynajmniej 97 Oprawa: twarda, szyta nićmi, oklejka 4+0, tektura 2,5 mm, grzbiet prosty, kapitałka, papier powlekany 130 g + uszlachetnienie: folia matowa Książka ma nadany numer ISBN. Ulotka -miarka: Nakład: 150 000 egz. b) Format: 980 mm (zakładamy możliwość różnicy +/- 20 mm) x 200 mm (zakładamy możliwość różnicy +/- 20 mm); c) papier: kreda mat 170g/m2; kolor: 4+4 Falcowanie 4 razy na dłuższym boku; W ramach całego nakładu 150 tys. mają zostać wydrukowane trzy różne tytuły książek (po 50 tys. egz. każdy) o takich samych parametrach technicznych. Zamawiający dopuszcza możliwość druku dwóch tytułów książek o takich samych parametrów technicznych, po 75 tys. egzemplarzy każdy. Wymaganą opcją pakowania książek jest pudełko kartonowe, w którym znajdzie się 40 egzemplarzy książek. Każdy z trzech tytułów powinien być zapakowany oddzielnie. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP, o wartości nie przekraczającej kwoty 270 433,00 zł brutto dla części 2 zamówienia. Zamówienia te mogą polegać na powtórzeniu części świadczeń objętych przedmiotem zamówienia podstawowego, w szczególności świadczeń, które są wyszczególnione w Opisie przedmiotu zamówienia, zawartym w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, polegających na wykonaniu druku i dostawy książek. Będą udzielane na warunkach analogicznych do warunków umowy dla zamówienia podstawowego, z uwzględnieniem dostosowania do aktualnych potrzeb Zamawiającego, specyfiki zamówień o podobnym charakterze, aktualnego stanu prawnego i wyniku przeprowadzonych negocjacji.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 1.3. Część 3 - Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki dla dzieci w wieku szkolnym (wiek 7-9 lat) oraz broszury.
Beschreibung: Książka dla dzieci: lat 7-9 i broszura: a) Nakład: 450 000 egzemplarzy, b) Format okładki:210 x 210 mm, format bloku: 204 x 204 mm c) Liczba stron: 104 strony + wyklejki (4+4) d) Środek: papier Magno Volume 150 g/m2 lub równoważny, kolory 4+4, wyklejki offset 140 g/m2 4+4 Za papier równoważny uznaje się: Papier powlekany matowy o właściwościach: grubość - 162 mikrometrów +- 5 µm gramatura - 150 g/m2 wolumen - 1.08 cm3/g (+- 0.03) białość CIE – 126 (+- 8) nieprzezroczystość – przynajmniej 98 e) Oprawa: twarda, szyta nićmi, oklejka 4+0, tektura 2,5 mm, grzbiet prosty, kapitałka, papier powlekany 130 g + uszlachetnienie: folia matowa f) Książka ma nadany numer ISBN. 2. Broszura: a) Nakład: 450 000 egzemplarzy, b) Format: 210 x 210 mm, c) Liczba stron: 28 + 4 (okładka), d) Środek: papier powlekany półmatowy (kreda silk) 100 g/m2, CMYK 4+4 e) Okładka: papier powlekany półmatowy (kreda silk) 250 g/m2, CMYK 4+4, folia matowa f) Oprawa zeszytowa, zszyta dwoma zszywkami wyokrąglonymi g) Broszura nie posiada numeru ISBN. 3. Opakowanie dla książki i broszury: Folia LDPE termokurczliwą wysoko-przezroczystą wykonana wg norm: PN – C-89258-4:1997 o parametrach: -gęstość ok 0,92 g/cm3 -grubość 35±5µm -przezroczystość wysoka
Interne Kennung: Część 3