2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém - Školky LMB 2023-2027
Beschreibung: Předmětem této kategorie DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS v této kategorii (Kategorie 1 - Školkařský materiál) je pořízení běžného, obecně dostupného zboží - dodávky hnojiv, přípravků na ochranu rostlin, sadbovačů, substrátů a rašelin realizované v souvislosti s lesními školkami zadavatele a jsou určeny pro lesní školkařskou činnost či výrobu, a to podle specifikace, požadavků a potřeb zadavatele blíže specifikovaných v jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie zavedeného dynamického nákupního systému, a to podle specifikace zadavatele do míst plnění obhospodařovaných zadavatelem. Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS bude blíže specifikován v zadávacích podmínkách, obchodních a platebních podmínkách či ve specifikaci předmětu plnění jednotlivé dílčí veřejné zakázky zadávané v příslušné kategorii DNS. Zadavatel stanoví obecné bližší podrobnosti pro veřejné zakázky zadávané v této kategorii v Obecné specifikaci plnění (příloha č. 3a dokumentace zadávacího řízení na zavedení DNS). Obecná specifikace plnění může být zadavatelem modifikována (ve vztahu k technickým parametrům) v rámci zadávacích podmínek jednotlivé veřejné zakázky zadávané v DNS.
Vorherige Bekanntmachung: 4902-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem DNS, resp. následně zadávaných veřejných zakázek v rámci zavedeného DNS budou v rámci kategorie 1 zavedeného DNS dodávky spotřebního materiálu pro lesní školky (hnojiva, přípravky na ochranu proti škůdcům rostlin, substráty a rašeliny a sadbovače pro pěstování rostlin), a dále v rámci kategorie 2 budou předmětem zavedeného DNS služby souvisící s pěstební činností v lesnictví, konkrétně v lesních školkách.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen, 24440000 Diverse Düngemittel, 24453000 Herbizide, 24452000 Insektizide, 24457000 Fungizide, 24456000 Rodentizide, 33691000 Antiparasitäre Mittel, Insektizide und Repellenzien, 09112200 Torf, 44619000 Sonstige Behälter, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 - Školkařský materiál
Interne Kennung: Kategorie 1 - Školkařský materiál
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24452000 Insektizide, 24440000 Diverse Düngemittel, 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen, 24453000 Herbizide, 24457000 Fungizide, 24456000 Rodentizide, 33691000 Antiparasitäre Mittel, Insektizide und Repellenzien, 09112200 Torf, 44619000 Sonstige Behälter