See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy żywności dla potrzeb kuchni Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy żywności dla potrzeb kuchni Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach. Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z 18 części zamówienia. Oferty będą oceniane w każdej części osobno.
Interne Kennung: żywność/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier, 03221000 Gemüse, 03222200 Zitrusfrüchte, 03222321 Äpfel, 15110000 Fleisch, 15112100 Frisches Geflügel, 15131130 Würste, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15811000 Brotwaren, 15831200 Weißzucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - nabiał - mleko i śmietana
Beschreibung: Zadanie 1 - dostawa mleka i śmietany według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 1
Haupteinstufung (cpv): 15510000 Milch und Rahm
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - nabiał - ser żółty
Beschreibung: Zadanie 2 - dostawa sera żółtego według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 2
Haupteinstufung (cpv): 15544000 Hartkäse
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - nabiał - jogurty, kefiry, twaróg, serki
Beschreibung: Zadanie 3 - dostawa jogurtów, kefirów, twarogu i serków według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 3
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - jaja kurze
Beschreibung: Zadanie 4 - dostawa jaj według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 4
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - pieczywo
Beschreibung: Zadanie 5 - dostawa pieczywa według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - chleb bezglutenowy, pieczywo chrupkie, wafle ryżowe
Beschreibung: Zadanie 6 - dostawa chleba bezglutenowego, pieczywa chrupkiego i wafli ryżowych według opisu określonego w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 6
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - artykuły spożywcze
Beschreibung: Zadanie 7 - dostawa artykułów spożywczych według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - przetwory warzywne i owocowe
Beschreibung: Zadanie 8 - dostawa przetworów owocowo-warzywnych według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 8
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - cukier
Beschreibung: Zadanie 9 - dostawa cukru według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 9
Haupteinstufung (cpv): 15831200 Weißzucker
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - wędlina
Beschreibung: Zadanie 10 - dostawa wędlin według opisu określonego w formularzu cenowym oraz załączniku 2a
Interne Kennung: Zadanie 10
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - mięso świeże
Beschreibung: Zadanie 11 - dostawa mięsa świeżego według parametrów określonych w formularzu cenowym oraz załączniku 2b
Interne Kennung: Zadanie 11
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - mięso drobiowe
Beschreibung: Zadanie 12 - dostawa mięsa drobiowego według parametrów określonych w formularzu cenowym oraz załączniku 2c
Interne Kennung: Zadanie 12
Haupteinstufung (cpv): 15112100 Frisches Geflügel
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - ryby
Beschreibung: Zadanie 13 - dostawa ryby mrożonej, konserw rybnych, śledzi według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 13
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - warzywa liściowe - rukola, roszponka, szpinak
Beschreibung: Zadanie 14 - dostawa warzyw liściowych - rukoli, roszponki, szpinaku według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 14
Haupteinstufung (cpv): 03221300 Blattgemüse
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - warzywa
Beschreibung: Zadanie 15 - dostawa warzyw według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 15
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - warzywa - pomidory
Beschreibung: Zadanie 16 - dostawa pomidorów według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - pieczarki
Beschreibung: Zadanie 17 - dostawa pieczarek według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - owoce
Beschreibung: Zadanie 18 - dostawa owoców według parametrów określonych w formularzu cenowym
Interne Kennung: Zadanie 18
Haupteinstufung (cpv): 03222200 Zitrusfrüchte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222321 Äpfel