See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 348 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Podmoky 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 348 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Podmoky 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4354
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 58 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví Javorník - jaro 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 58 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví Javorník - jaro 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4348
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví Karlovice - 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 57 v kategorii 39 - LS Jeseník, manipulace dříví Karlovice - 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4347
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 11,23,25 - výroba dříví - kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 65 - LS Ruda nad Moravou, revír 11,23,25 - výroba dříví - kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4333
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 7 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rumburk - 2.190 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 101 v kategorii 7 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rumburk - 2.190 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/4392
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 209 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ještěd 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 209 v kategorii 63 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Ještěd 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4352
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 221 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Chlum
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 221 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Chlum
Interne Kennung: 099/2019/142/4390
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 349 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Rápošov 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 349 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Rápošov 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4355
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler PU-40
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler PU-40
Interne Kennung: 099/2019/142/4389
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 350 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Černíny 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 350 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Černíny, l.ú. Černíny 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4356