2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa, RE Siedlce w podziale na 10 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa, RE Siedlce w podziale na 10 części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 4.1 – SDL_Sokołów
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 4.2 – SDM_Łuków
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 4.3 – KTU_Żeliszew
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4.4 – RSM_Zbuczyn
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 4.5 – RWCK_Ogrodniki
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 4.6 – KRZ_Oszczepalin, STL_Latowicz
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 4.7 – LUK_Łuków3, STL_Bumar
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 4.8 – KRZ_Adamów
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 4.9 – KRZ_Okrzeja
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 4.10 – LUK_Łuków6