291524-2026 - Ergebnis
Polen – Schuhwerk – Dostawa butów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa butów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1
Beschreibung1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Dostawa butów górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 193-1. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 5. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung47686-2026
Interne Kennung702501864
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
LosLOT-0001
Titel702602423
BeschreibungZM KOMAX Sp. z o.o.
Interne Kennung702602423
LosLOT-0002
Titel702602424
BeschreibungORK POLAND Sp. z o.o.
Interne Kennung702602424