2. Verfahren
Verfahren
Titel: zhotovení a dodávky tiskařských produktů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění tisku časopisů, publikací, informačních letáků, brožur, pozvánek, plakátů, samolepek apod., vydávaných pro program Erasmus+, Evropský sbor solidarity a další programy administrované Domem zahraniční spolupráce.
Vorherige Bekanntmachung: 545948-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zhotovení a dodávky tiskařských produktů
Interne Kennung: DZS/2022/23151