291531-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzausrüstung – HW PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTNÍ INFRASTRUKTURY OD VÝROBCE CHECK POINT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHW PRO ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNOSTNÍ INFRASTRUKTURY OD VÝROBCE CHECK POINT
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro zadávání jednotlivých dílčích zakázek na dodávky prvků bezpečnostní infrastruktury od výrobce Check Point Software Technologies Ltd. (dále také „Check Point“, https://www.checkpoint.com/), v rámci doplnění, obnov a rozšíření korporátních datové sítě (dále také „korporátní sítě“) Skupiny ČEZ, včetně poskytování služeb technické podpory formou rozšířené záruky po dobu 60 měsíců (slovy: šedesáti měsíců) ode dne podpisu předávacího protokolu zadavatelem a služeb technických specialistů.
Vorherige Bekanntmachung6819-2024
Interne Kennung4670004229
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelHW pro zajištění bezpečnostní infrastruktury od výrobce Check Point