See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRZĄTANIE ULIC W MIASTACH W CIĄGACH DRÓG WOJEWÓDZKICH NA TERENIE DZIAŁANIA REJONU DRÓG WOJEWÓDZKICH W DRAWSKU POMORSKIM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania ulic, chodników, ścieżek rowerowych i zatok, koszenie terenów zielonych i wywóz odpadów stałych w miastach w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Drawsku Pomorskim z podziałem na 9 zadań:: Zadanie nr 1 - Czaplinek Zadanie nr 2 - Człopa Zadanie nr 3 - Drawsko Pomorskie Zadanie nr 4 - Kalisz Pomorski Zadanie nr 5 - Łobez Zadanie nr 6 - Mirosławiec Zadanie nr 7 - Tuczno Zadanie nr 8 – Wałcz Zadanie nr 9 - Węgorzyno 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług dla danego zadania określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzach cenowych (wzory 2.1 – 2.9) SWZ. 3. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Zamawiający na każde z zadań wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących prace bezpośrednio związane z realizacją przedmiotu umowy polegające na faktycznym wykonywaniu czynności w zakresie odpowiednio do zakresu zadania(ń), na które Wykonawca składa ofertę. 4. Obowiązek ten dotyczy także Podwykonawców, Wykonawca jest zobowiązany zawrzeć w każdej umowie o podwykonawstwo stosowne zapisy zobowiązujące Podwykonawców do zatrudnienia na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących wskazane wyżej czynności. 5. Uprawnienia Zamawiającego w zakresie sposobu weryfikacji i kontroli wypełniania obowiązku o którym mowa w pkt 3 i 4 określone zostały w § 5 projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 624945-2024
Interne Kennung: ZZDW-6.3810.189.2024.8.3.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim na elektronicznej Platformie znajdującej się pod adresem: https://zzdw.ezamawiajacy.pl II. Zamawiający w postępowaniu zastosuje procedurę określoną w art.139 ustawy Pzp. III. Wykonawca składając ofertę zobowiązany jest załączyć na Platformie dokumenty: 1)formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1.1 – 1.9 do SWZ; 2) formularz cenowy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2.1-2.9 do SWZ. 3) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał w załączniku nr 1 do SWZ dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów; 4) pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio:Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 3); IV. Oświadczenie oraz podmiotowe środki dowodowe, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy wskazane są w pkt 8 dział VIII SWZ. V. Sposób złożenia podmiotowych środków dowodowych przez Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej wskazany jest w Dziale IX SWZ. VI. Warunki zmian umowy zawarto w § 12 i §13 Projektu umowy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Czaplinek
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, oczyszczenie z zanieczyszczeń pozostałej powierzchni pasa drogowego – tereny zielone, opróżnianie koszy na śmieci, mechaniczne koszenie terenów zielonych. 2.Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.1) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 102 691,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 102 691,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy .
Los: LOT-0002
Titel: Człopa
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, mechaniczne koszenie terenów zielonych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.2) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 18 752,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 18 752,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Drawsko Pomorskie
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni ścieżki rowerowej, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, mechaniczne koszenie terenów zielonych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.3) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 47 891,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 47 891,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Kalisz Pomorski
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.4) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 33 219,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 33 219,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Łobez
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie nawierzchni jezdni na całej szerokości z liści kasztanowca, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, oczyszczenie z zanieczyszczeń pozostałej powierzchni pasa drogowego – tereny zielone, pielęgnacja drzew, mechaniczne koszenie terenów zielonych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.5) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 165 763,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 165 763,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Mirosławiec
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników wraz z odwodnieniem liniowym. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.6) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 8 460,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 8 460,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Tuczno
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, mechaniczne koszenie terenów zielonych. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.7) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 31 583,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 31 583,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Wałcz
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie nawierzchni jezdni na całej szerokości z liści kasztanowca, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników i ścieżek rowerowych, oczyszczanie z zanieczyszczeń pozostałej powierzchni pasa drogowego - tereny zielone, mechaniczne koszenie terenów zielonych, podlewanie drzewek. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.8) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 46 356,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 46 356,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Węgorzyno
Beschreibung: 1. Zadanie obejmuje: oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni bitumicznych ulic - jezdnie, oczyszczenie nawierzchni jezdni na całej szerokości z liści kasztanowca, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni chodników, oczyszczenie z zanieczyszczeń nawierzchni zatok, oczyszczenie z zanieczyszczeń pozostałej powierzchni pasa drogowego - tereny zielone, mechaniczne koszenie terenów zielonych, pielęgnacja żywopłotu. 2. Szczegółowa lokalizacja i zakres usług określony jest w Rozdziale C SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w Formularzu cenowym (wzór 2.9) SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień z wolnej ręki, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy – Prawo zamówień publicznych. 1) Zakres zamówienia polega na powtórzeniu podobnych usług, o zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia podstawowego. 2) Wartość usług ustala się w wysokości do kwoty netto 73 111,00 zł; 3) Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego jest umowa podstawowa oraz przeprowadzone z Wykonawcą negocjacje.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, polegającego na dodatkowym wykonaniu usług w zakresie opisanym szczegółowo w OPZ i Formularzu cenowym dla zadania (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 73 111,00 zł netto. Zakres i zasady realizacji zamówienia z prawa opcji zostały zawarte w pkt 8 Rozdziału „C” SWZ oraz projekcie umowy.