See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu i materiałów do hemodializy
Beschreibung: Sukcesywne dostawy sprzętu i materiałów do hemodializy. Przedmiot zamówienia składa się z 17 niepodzielnych zadań, których szczegółowy opis w związku z ograniczoną ilością znaków znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 731466-2025
Interne Kennung: 67/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 1Linie tętnicze i żylne do aparatów do Fresenius 4008 S
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Linie tęt nicze i żylne do aparatów do Fresenius 4008 S szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że minimalny poziom zamówienia wyniesie 75 % wartości umowy. Zmniejszenie ilości nie powoduje powstania obowiązku zapłaty odszkodowania z tytułu niewykonania umowy przez zamawiającego.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 2 Linie tętnicze i żylne do aparatów do Fresenius 5008 S
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Linie tętnicze i żylne do aparatów do Fresenius 5008 S szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 3 Igły do nakłuwania przetok do hemodializy
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Igły do nakłuwania przetok do hemodializy szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 4 Dializator z błoną syntetyczną, wysokoprzepływowy o powierzchni 1,6 – 1,8m²
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: Dializator z błoną syntetyczną, wysokoprzepływowy o powierzchni 1,6 – 1,8m² szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 5 Dializator z błoną syntetyczną, wysokoprzepływowy o powierzchni 1,9 – 2,1m²
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Dializator z błoną syntetyczną, wysokoprzepływowy o powierzchni 1,9 – 2,1m² szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 6 Łącznik Y do przeprowadzania hemodializy jedno igłowej
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: - Łącznik Y do przeprowadzania hemodializy jedno igłowej szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 7 Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) ramiona proste 12Fr/12,12Ga/16cm, 20cm)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) ramiona proste 12Fr/12,12Ga/16cm, 20cm) szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 8 Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) ramiona proste 14Fr/10,10Ga/15cm, 20cm
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: - Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) ramiona proste 14Fr/10,10Ga/15cm, 20cm szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 9 Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) o długości 30 - 36cm, 12F
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Zestaw do hemodializy dla dorosłych z cewnikiem dwuświatłowym (dwukanałowym) o długości 30 - 36cm, 12F szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 10 Zestaw do hemodializy dla dorosłych zawierający cewnik permanentny zakładany metodą tunelizacji wstecznej
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Zestaw do hemodializy dla dorosłych zawierający cewnik permanentny zakładany metodą tunelizacji wstecznej szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 11 Cewnik Tenckhoffa do dializy otrzewnowej
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Cewnik Tenckhoffa do dializy otrzewnowej szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 12 Koncentrat wodorowęglanowy w pojemnikach 6 litrowych lub koncentrat suchy w pojemnikach 650 g (Bibag)
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Koncentrat wodorowęglanowy w pojemnikach 6 litrowych lub koncentrat suchy w pojemnikach 650 g (Bibag) szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 13 Kwaśny koncentrat do hemodializy – w pojemnikach 10 litrowych
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Kwaśny koncentrat do hemodializy – w pojemnikach 10 litrowych szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 14 Zestaw do plazmaferezy kompatybilny z aparatem Prismaflex
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Zestaw do plazmaferezy kompatybilny z aparatem Prismaflex szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 15 Filtry Diasafe Plus do aparatów do hemodializy Fresenius 4008 S oraz 5008 S
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Filtry Diasafe Plus do aparatów do hemodializy Fresenius 4008 S oraz 5008 S szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 16 Elektrody do aparatu BCM firmy Fresenius
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Elektrody do aparatu BCM firmy Fresenius szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 17 Materiały zużywalne do aparatu Prismaflex firmy Baxter
Beschreibung: Sukcesywne dostawy: -Materiały zużywalne do aparatu Prismaflex firmy Baxter szczegółowy opis i ilości w SWZ
Interne Kennung: 17