291561-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reinigungsdienste – Úklidové služby pro KrP II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚklidové služby pro KrP II.
BeschreibungZajištění úklidových služeb pro KrP Pardubice
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0005
TitelÚklidové práce Žamberk
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro kontaktní pracoviště Žamberk.
Interne KennungE-2019-5
LosLOT-0004
TitelÚklidové práce Vysoké Mýto
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro kontaktní pracoviště Vysoké Mýto.
Interne KennungE-2019-4
LosLOT-0003
TitelÚklidové práce Ústí nad Orlicí
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.
Interne KennungE-2019-3
LosLOT-0001
TitelÚklidové práce Holice
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro kontaktní pracoviště Holice v Čechách.
Interne KennungE-2019-1
LosLOT-0002
TitelÚklidové práce Králíky
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb pro kontaktní pracoviště Králíky.
Interne KennungE-2019-2