See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zaprojektuj i wybuduj Centrum Edukacyjne Świętokrzyskiego Parku Narodowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Budowa Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego w formule zaprojektuj i wybuduj w oparciu o przedstawione założenia w Programie Funkcjonalno- Użytkowym z załącznikami (dalej zwany PFU lub Opisem przedmiotu zamówienia OPZ). Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zawartej umowy z Projektu dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej Nr FEPW.02.03-IW.01-0001/2023 „Budowa Centrum Edukacyjnego Świętokrzyskiego Parku Narodowego wraz z ekspozycją przyrodniczą” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet. FEPW II. Energia i klimat Działanie 2.3 Bioróżnorodność.
Interne Kennung: SC.360.1.2024/AT.282.69.2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45400000 Baufertigstellung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001