291606-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – Implanty do zabiegów neurochirurgicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImplanty do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung1. Część nr 1 – Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa; 2. Część nr 2 – Stymulacja rdzenia kręgowego z możliwością bezpiecznego badania MRI całego ciała; 3. Część nr 3 – Proteza trzonu kręgowego - odcinek piersiowo-lędźwiowy; 4. Część nr 4 – Ruchoma proteza dysku szyjnego; 5. Część nr 5 – Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa; 6. Część nr 6 – Klipsy do tętniaków mózgowych; 7. Część nr 7 – Tytanowe zaciski do płata czaszki po kraniotomii; 8. Część nr 8 – Elastyczny implant jądra miażdżystego; 9. Część nr 9 – Kompresowa płytka stawu międzykręgowego; 10. Część nr 10 – System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym; 11. Część nr 11 – Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych; 12. Część nr 12 – Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w niskoenergetycznych złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa z jednym implantem
Interne KennungTP.382.010.2026 EK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelSTABILIZACJA DYNAMICZNA MIĘDZYWYROSTKOWA
BeschreibungStabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa - 80 szt.
Interne KennungCzęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenPodane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
LosLOT-0002
TitelSTYMULACJA RDZENIA KRĘGOWEGO Z MOŻLIWOŚCIĄ BEZPIECZNEGO BADANIA MRI CAŁEGO CIAŁA
Beschreibung1.Stymulator rdzeniowy p/bólowy stałonapięciowy, szesnastokontaktowy dopuszczony do bezpiecznego badania MRI całego ciała - 70 szt. 2. Elektroda chirurgiczna trzyrzędowa, 16 kontaktowa (długość 30 lub 65cm), Elektroda chirurgiczna 2rzędowa, 16 kontaktowa (długość 30 lub 65cm) - 50 szt. 3. Programator pacjenta 70 szt. 4. Elektroda przezskórna osmiokontaktowa (długość 60,75 lub 90 cm) -10 szt. 5. Łącznik elektrody - 100 szt. 6. Stymulator zewnętrzny z systemem mocowania - 50 szt. 7. Stymulator rdzeniowy p/bólowy stałonapięciowy, ładowalny, szesnastokontaktowy dopuszczony do bezpiecznego badania MRI całego ciała - 10 szt. 8. Ładowarka pacjenta - 10 szt. 9. Programator pacjenta do stymulatora ładowalnego - 10 szt.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelPROTEZA TRZONU KRĘGOWEGO - ODCINEK PIERSIOWO-LĘDŹWIOWY
BeschreibungProteza trzonu kręgowego - odcinek piersiowo-lędźwiowy - 5 szt.
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelRUCHOMA PROTEZA DYSKU SZYJNEGO
BeschreibungRuchoma proteza dysku szyjnego -10 szt.
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
BeschreibungStabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa - 100 szt.
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelKLIPSY DO TĘTNIAKÓW MÓZGOWYCH
Beschreibung1.Klipsy (zaciski) standard tytanowe czasowe - 10 szt. 2. Klipsy (zaciski) standard tytanowe permanentne/stałe -10 szt. 3. Klipsy (zaciski) mini tytanowe czasowe - 10 szt. 4. Klipsy (zaciski) mini tytanowe permanentne/stałe - 10 szt.
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelTYTANOWE ZACISKI DO PŁATA CZASZKI PO KRANIOTOMII
Beschreibung1. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 12mm - 60 szt. 2. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 16mm - 60 szt. 3. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 20mm - 60 szt.
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelELASTYCZNY IMPLANT JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO
BeschreibungElastyczny implant jądra miażdżystego - 200 zestawów
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelKOMPRESOWA PŁYTKA STAWU MIĘDZYKRĘGOWEGO
BeschreibungKompresowa płytka stawu międzykręgowego - 15 Kpl.
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelSYSTEM BIPOLARNY STERYLNY DO MAŁOINWAZYJNEJ DEKOMPRESJI DYSKÓW KRĘGOSŁUPA W CHOROBIE ZWYRODNIENIOWEJ W ODCINKU SZYJNYM I LĘDŹWIOWYM
BeschreibungSystem bipolarny sterylny do małoinwazyjnej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym - 1000 Kpl.
Interne KennungCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelJEDNORAZOWY STERYLNY ZESTAW DO MAŁOINWAZYJNEJ ABLACJI ZMIAN W KOŚCI TRZONÓW KRĘGOSŁUPA W PRZERZUTACH NOWOTWOROWYCH
BeschreibungJednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych - 30 Zestawów
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelZESTAW DO ANATOMICZNEGO ODTWORZENIA WYSOKOŚCI TRZONÓW KRĘGOSŁUPA W NISKOENERGETYCZNYCH ZŁAMANIACH KOMPRESYJNYCH TRZONÓW KRĘGOSŁUPA Z JEDNYM IMPLANTEM
BeschreibungZestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w niskoenergetycznych złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa z jednym implantem - 50 Kpl
Interne KennungCzęść nr 12