See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS Dodávky olejových kapalin a maziv na r. 2023-2026
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS pro dodávky olejových kapalin na r. 2023-2026“. DNS bude rozdělen na 5 kategorií, a to: Kategorie 1. Olejové kapaliny pro vnitropodnikovou dopravu - osobní motorová vozidla Kategorie 2. Olejové kapaliny pro vnitropodnikovou dopravu - nákladní motorová vozidla Kategorie 3. Olejové kapaliny pro pracovní stroje Kategorie 4. Olejové kapaliny pro drážní techniku Kategorie 5. Olejové kapaliny pro tramvaje Kategorie 6. Biologicky odbouratelné oleje Jedná se o nadlimitní sektorovou veřejnou zakázku na dodávky. Více informací viz. ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 181807-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Olejové kapaliny pro vnitropodnikovou dopravu - osobní motorová vozidla
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS pro dodávky olejových kapalin na r. 2023-2026“. Kategorie 1. Olejové kapaliny pro vnitropodnikovou dopravu - osobní motorová vozidla V rámci této kategorie bude zadavatel odebírat olejové kapaliny do osobních vozů značek Škoda, Volkswagen, Ford, Fiat a Peugeot. Technická specifikace požadovaných olejových kapalin je uvedena v příloze č. 11 zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Los: LOT-0006
Titel: Olejové kapaliny pro tramvaje
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS pro dodávky olejových kapalin na r. 2023-2026“. Kategorie 5. Olejové kapaliny pro tramvaje V rámci této kategorie bude zadavatel odebírat olejové kapaliny určené pro fungování tramvají. Technická specifikace požadovaných olejových kapalin je uvedena v příloze č. 15 zadávací dokumentace. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe