2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemów medycznych wraz z niezbędnym wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów medycznych wraz z niezbędnym wyposażeniem zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: 1) Część 1 - Rozbudowa oprogramowania HIS wraz z wdrożeniem, integracjami i serwisem; 2) Część 2 - Oprogramowanie PACS – PUI (Platforma Usług Inteligentnych) wraz z wdrożeniem i gwarancją; 3) Część 3 - Dostawa i wdrożenie systemu voicebot zintegrowanego z systemem EDM; 4) Część 4 - Digitalizacja dokumentacji medycznej.
Interne Kennung: 02/PN/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration, 80530000 Berufsausbildung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30232110 Laserdrucker, 48610000 Datenbanksysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rozbudowa oprogramowania HIS wraz z wdrożeniem, integracjami i serwisem
Beschreibung: Celem zadania jest rozbudowa systemu HIS i stworzenie nowoczesnego, interoperacyjnego środowiska, umożliwiającego pełną integrację z krajową platformą P1 oraz repozytorium CEZ, automatyczne wystawianie, indeksowanie i przesyłanie dokumentów elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz zwiększenie bezpieczeństwa, dostępności i jakości obsługi danych medycznych pacjentów, zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla części 1, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Oprogramowanie PACS – PUI (Platforma Usług Inteligentnych) wraz z wdrożeniem i gwarancją
Beschreibung: Celem zadania jest dostawa oprogramowanie PACS – PUI (Platforma Usług Inteligentnych), tj. systemu umożliwiającego integrację z PUI (Platformą Usług Inteligentnych) dostarczaną przez CEZ (Centrum eZdrowie) w zakresie AI oraz dostosowanie systemu RIS/PACS do kooperacji z PUI, zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla część 2, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa i wdrożenie systemu voicebot zintegrowanego z systemem EDM
Beschreibung: Celem zadania jest wdrożenie systemu umożliwiającego prowadzenie rozmów głosowych oraz tekstowych z pacjentami, dającego możliwość automatyzacji procesów, zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla część 3, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Digitalizacja dokumentacji medycznej
Beschreibung: Celem zadania jest wdrożenie kompleksowego procesu digitalizacji, indeksacji i integracji dokumentacji medycznej papierowej w systemie elektronicznym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wytycznymi dotyczącymi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla część 4, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 30232110 Laserdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 48610000 Datenbanksysteme