See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wysokokalorycznych o kodzie 19 12 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, frakcji odpadów kalorycznych (odpady o kodzie 19 12 12) powstających w procesie odzysku odpadów na linii przetwarzania odpadów kalorycznych w Radomiu przy ul. Witosa 94, w tym odbiór i transport przedmiotowych odpadów w ilości 3 500 Mg Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 691308-2025
Interne Kennung: 15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zdecydował się na skrócenie terminu na składanie ofert w związku z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen