291774-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych Gminy i Miasta Miechów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych Gminy i Miasta Miechów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej, wielolokalowej i obiektów zamieszkania zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Miechów oraz utworzenie i prowadzenie na terenie miasta Miechowa lub w odległości nieprzekraczającej 1000m od granicy miasta, Punktu Zbiórki Odpadów Problematycznych PZOP).
Vorherige Bekanntmachung: 646211-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych Gminy i Miasta Miechów
Beschreibung: Odbiór, transport i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwienie) odpadów komunalnych pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych z zabudowy jednorodzinnej, wielolokalowej i obiektów zamieszkania zbiorowego na terenie Gminy i Miasta Miechów
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych Gminy i Miasta Miechów
Beschreibung: Utworzenie i prowadzenie na terenie miasta Miechowa lub w odległości nieprzekraczającej 1000m od granicy miasta, Punktu Zbiórki Odpadów Problematycznych (PZOP)”. Zamawiający nie wskazuje miejsca zlokalizowania Punktu