291815-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – Osteosyntetické materiály pro kardiochirurgii
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOsteosyntetické materiály pro kardiochirurgii
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek ostetosyntetických materiálů pro kardiochirurgii pro Nemocnici Na Homolce.
Interne Kennung409/VZ/2020-OVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSternální ocelový drát
BeschreibungPedmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek ostetosyntetických materiálů pro kardiochirurgii pro Nemocnici Na Homolce.
Interne Kennungčást 2