291833-2026 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa maszyn, urządzeń i oprogramowania niezbędnych w celu realizacji przedsięwzięcia polegającego na unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań edukacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa maszyn, urządzeń i oprogramowania niezbędnych w celu realizacji przedsięwzięcia polegającego na unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań edukacyjnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn, urządzeń i oprogramowania niezbędnych w celu realizacji przedsięwzięcia polegającego na unowocześnieniu bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 w celu realizacji działań edukacyjnych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach. 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: I część zamówienia - Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń - System automatycznego poboru prób glebowych. II część zamówienia - Dostawa oprogramowania, w tym również licencji i wdrożenia, a także aktualizacji i uruchomienia zintegrowanego systemu zarządzania gospodarstwem. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się: a) w załączniku nr 1A do SWZ – Specyfikacje techniczne - I część zamówienia; b) w załączniku nr 1B do SWZ – Specyfikacje techniczne - II część zamówienia. 2. Szczegółowy zakres obowiązków wykonawcy został wskazany we wzorze umowy stanowiącym: a) załącznik nr 6A do SWZ - I część zamówienia; b) załącznik nr 6B do SWZ - II część zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelI część zamówienia - Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń - System automatycznego poboru prób glebowych
BeschreibungI część zamówienia - Dostawa, montaż i uruchomienie nowych urządzeń - System automatycznego poboru prób glebowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1A do SWZ – Specyfikacje techniczne - I część zamówienia.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i brak wznowień.
LosLOT-0002
TitelII część zamówienia - Dostawa oprogramowania, w tym również licencji i wdrożenia, a także aktualizacji i uruchomienia zintegrowanego systemu zarządzania gospodarstwem
BeschreibungII część zamówienia - Dostawa oprogramowania, w tym również licencji i wdrożenia, a także aktualizacji i uruchomienia zintegrowanego systemu zarządzania gospodarstwem. Szczegółowy zakres obowiązków wykonawcy został wskazany we wzorze umowy stanowiącym: a. załącznik nr 6B do SWZ - II część zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme