2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych wraz z wymianą na nowe kół monoblokowych i tarcz hamulcowych z 3 szt. pojazdów szynowych, w tym 1 pojazd serii SA134 typu 218Md, 1 pojazd serii SA103 typu 214Ma oraz 1 pojazd serii EN63A typu 36WEa wariant 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych wraz z wymianą na nowe kół monoblokowych i tarcz hamulcowych z 3 szt. pojazdów szynowych, w tym 1 pojazd serii SA134 typu 218Md, 1 pojazd serii SA103 typu 214Ma oraz 1 pojazd serii EN63A typu 36WEa wariant 4. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, w tym w Załączniku nr 1 do Umowy.
Interne Kennung: Op.240.4054.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych wraz z wymianą na nowe kół monoblokowych i tarcz hamulcowych z 3 szt. pojazdów szynowych, w tym 1 pojazd serii SA134 typu 218Md, 1 pojazd serii SA103 typu 214Ma oraz 1 pojazd serii EN63A typu 36WEa wariant 4. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ, w tym w Załączniku nr 1 do Umowy.