2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het uitvoeren van contractuele proeven op bitumineuze lagen en cementbetonlagen afkomstig van boorkernen (bestellingsopdracht met mogelijkheid tot verlenging) bestaande uit vijf (5) even grote percelen wat betreft het uitvoeren van contractuele proeven op bitumineuze lagen en uit vijf (5) even grote percelen wat betreft het uitvoeren van contractuele proeven op cementbetonlagen)
Beschreibung: De opdracht die het voorwerp uitmaakt van dit bestek is een bestellingsopdracht die bestaat uit het uitvoeren van contractuele proeven op bitumineuze lagen en cementbetonlagen afkomstig van boorkernen, en het ophalen van de kernen bij de aanbesteder op het adres vermeld onder “2.1 Aanbesteder”.
Interne Kennung: AIW/2024/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311220 Dienstleistungen im Straßenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AIW/2024/7 - Het uitvoeren van contractuele proeven op bitumineuze lagen en cementbetonlagen afkomstig van boorkernen (bestellingsopdracht met mogelijkheid tot verlenging) bestaande uit vijf (5) even grote percelen wat betreft het uitvoeren van contractuele proeven op bitumineuze lagen en uit vijf (5) even grote percelen wat betreft het uitvoeren van contractuele proeven op cementbetonlagen)
Interne Kennung: 1