See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY ŚRODKÓW POMOCNICZYCH
Beschreibung: 1 Folia osłonowa na sprzęt medyczny- jedn. użytku, sterylna: CPV- 33190000 2 Szczotki chirurgiczne, sterylne: CPV- 33100000-1 3 Łączniki do drenów i cewników – sterylne : CPV - 33100000-1 4 Żele do USG, EEG, defibrylatorów i inne akcesoria CPV – 33140000-3 5 Osprzęt do systemu STYMULACJI MONITOROWANIA CIĄGŁOŚCI NERWÓW NIM-RESPONSE 3,0 NR 2NR 3-0293: CPV -33110000-1 6 Elektrody jednorazowego użytku do EKG z żelem: CPV- 33100000-1 7 Wężyki do inhalatorów Pari: CPV – 33157200-7 8 Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Ri-scope L: CPV- 33100000-1 9 Zestaw jednodniowy do laktatora Medela jedn. Użytku: CPV- 33100000-1 10 Papier do EKG, USG: CPV-22993000-7 11 Zestaw T układu oddechowego z nebulizatorem CirrusTM2: CPV- 33171000-9 12 Osprzęt do urządzenia Topaz: CPV - 331414640-8 13 System do kontrolowanej zbiórki stolca: CPV- 33100000-1 14 Wkłady do ssaka: CPV – 33100000-1 15 Maseczki tlenowe i wąsy tlenowe: CPV- 33157200-7, 16 Sprzęt medyczny jednorazowego użytku: kieliszki, pudełka, pojemniki, szpatułki: CPV – 33196000-0 17 Woreczki: CPV – 33190000-8 18 Osłonki diagnostyczne, nawilżone do głowic USG: CPV- 33100000-1 19 Nebulizator z maską aerozolową – sterylny: CPV - 33157110-9 20 Butle typu Redona i dreny: CPV - 33100000-1,33141640-8 21 Systemy do kontroli gazików oraz inny sprzęt: CPV- 33100000-1 22 Staza bezlateksowa jednorazowego użytku: CPV- 33100000-1 23 Pisaki sterylne: CPV- 33100000-1 24 Worki do diurezy godzinowej u dzieci w systemie zamkniętym: CPV- 33100000-1 25 Utensylia do wykonywania leków recepturowych: CPV: 33790000-4, 33140000-3 26 Akcesoria do jamy ustnej: CPV- 33100000 27 Czujniki do pulsoksymetru Nellkora- jedn. Użytku sterylne: CPV- 33100000-1 28 Czujniki saturacji do monitora Masimo SET lyp LNCS, INFINITY DELTA XL Draeger: CPV - 33100000-1 29 Myjka - rękawica do higieny osobistej: CPV- 33100000-1 30 Jednorazowy wkład do ssaka inżektorowego kompatybilny z ssakami medycznymi firmy Draeger przy aparatach do znieczulenia oraz na stanowiskach intensywnej terapii: CPV- 33100000-1 31 Kateter ssący uszny: CPV 33141640-8 32 Torba na wymiociny jednorazowego użytku: CPV- 33100000-1 33 Elektrody EKG z przewodami dla noworodków/ dzieci do monitora Infinity Delta: CPV- 33100000-1 34 Ostrza do strzygarki 3M: CPV- 33100000-1 35 Jednopacjentowy czujnik temperatury współpracujący z posiadanymi monitorami Infinity Delta XL/Gamma XL i inne: CPV- 33100000-1
Interne Kennung: 18/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141640 Dränvorrichtungen, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33157110 Sauerstoffmasken, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Folia osłonowa na sprzęt medyczny- jedn. użytku, sterylna - CZĘŚĆ 1
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 1
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI: a) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu zakresu dostaw asortymentu objętego zamówieniem podstawowym. b) Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji w zakresie każdej części zamówienia w wysokości 50% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części. c) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. d) Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy jednostronnego oświadczenia Zamawiającego i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. e) Dostawy realizowane w ramach prawa opcji będą odbywać się na zasadach określonych dla zamówienia podstawowego. f) Wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji prawa opcji będzie ustalane na podstawie cen jednostkowych określonych w Formularzu cenowym oraz faktycznie zamówionych ilości asortymentu. g) Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację zamówienia w zakresie objętym prawem opcji. h) Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Szczotki chirurgiczne, sterylne - CZĘŚĆ 2
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Łączniki do drenów i cewników – sterylne - CZĘŚĆ 3
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.3 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Żele do USG, EEG, defibrylatorów i inne akcesoria - CZĘŚĆ 4
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.4 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0005
Titel: Osprzęt do systemu STYMULACJI MONITOROWANIA CIĄGŁOŚCI NERWÓW NIM-RESPONSE 3,0 NR 2NR 3-0293 - CZĘŚĆ 5
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 5
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Los: LOT-0006
Titel: Elektrody jednorazowego użytku do EKG z żelem - CZĘŚĆ 6
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.6 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: Wężyki do inhalatorów Pari - CZĘŚĆ 7
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 7
Haupteinstufung (cpv): 33157200 Ausrüstung für die Beatmung
Los: LOT-0008
Titel: Wzierniki jednorazowego użytku do otoskopu Ri-scope L - CZĘŚĆ 8
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.8 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw jednodniowy do laktatora Medela jedn. użytku- CZĘŚĆ 9
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.9 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: Papier do EKG, USG - CZĘŚĆ 10
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.10 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 10
Haupteinstufung (cpv): 22993000 Papier und Pappe, lichtempfindlich, wärmeempfindlich oder thermografisch
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw T układu oddechowego z nebulizatorem CirrusTM2 - CZĘŚĆ 11
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.11 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 11
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0012
Titel: Osprzęt do urządzenia Topaz - CZĘŚĆ 12
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 12
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0013
Titel: System do kontrolowanej zbiórki stolca - CZĘŚĆ 13
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.13 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 13
Los: LOT-0014
Titel: Wkłady do ssaka - CZĘŚĆ 14
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.14 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 14
Los: LOT-0015
Titel: Maseczki tlenowe i wąsy tlenowe - CZĘŚĆ 15
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.15 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 15
Los: LOT-0016
Titel: Sprzęt medyczny jednorazowego użytku: kieliszki, pudełka, pojemniki, szpatułki - CZĘŚĆ 16
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.16 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 16
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0017
Titel: Woreczki - CZĘŚĆ 17
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.17 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 17
Los: LOT-0018
Titel: Osłonki diagnostyczne, nawilżone do głowic USG - CZĘŚĆ 18
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.18 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 18
Los: LOT-0019
Titel: Nebulizator z maską aerozolową – sterylny - CZĘŚĆ 19
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.19 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 19
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0020
Titel: Butle typu Redona i dreny - CZĘŚĆ 20
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0021
Titel: Systemy do kontroli gazików oraz inny sprzęt - CZĘŚĆ 21
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.21 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 21
Los: LOT-0022
Titel: Staza bezlateksowa jednorazowego użytku - CZĘŚĆ 22
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.22 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 22
Los: LOT-0023
Titel: Pisaki sterylne - CZĘŚĆ 23
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.23 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 23
Los: LOT-0024
Titel: Worki do diurezy godzinowej u dzieci w systemie zamkniętym - CZĘŚĆ 24
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.24 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 24
Los: LOT-0025
Titel: Utensylia do wykonywania leków recepturowych - CZĘŚĆ 25
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.25 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 25
Haupteinstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0026
Titel: Akcesoria do jamy ustnej - CZĘŚĆ 26
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.26 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 26
Los: LOT-0027
Titel: Czujniki do pulsoksymetru Nellkora- jedn. użytku sterylne - CZĘŚĆ 27
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 27
Los: LOT-0028
Titel: Czujniki saturacji do monitora Masimo SET lyp LNCS, INFINITY DELTA XL Draeger - CZĘŚĆ 28
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 28
Los: LOT-0029
Titel: Myjka - rękawica do higieny osobistej - CZĘŚĆ 29
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.29 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 29
Los: LOT-0030
Titel: Jednorazowy wkład do ssaka inżektorowego kompatybilny z ssakami medycznymi firmy Draeger przy aparatach do znieczulenia oraz na stanowiskach intensywnej terapii - CZĘŚĆ 30
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.30 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 30
Los: LOT-0031
Titel: Kateter ssący uszny - CZĘŚĆ 31
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 31
Los: LOT-0032
Titel: Torba na wymiociny jednorazowego użytku - CZĘŚĆ 32
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.32 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 32
Los: LOT-0033
Titel: Elektrody EKG z przewodami dla noworodków/ dzieci do monitora Infinity Delta - CZĘŚĆ 33
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.33 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 33
Los: LOT-0034
Titel: Ostrza do strzygarki 3M - CZĘŚĆ 34
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.34 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 34
Los: LOT-0035
Titel: Jednopacjentowy czujnik temperatury współpracujący z posiadanymi monitorami Infinity Delta XL/Gamma XL i inne - CZĘŚĆ 35
Beschreibung: ilość i asortyment określony w Formularzu cenowym, stanowiących załącznik nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: 18/2026/PN - CZĘŚĆ 35