2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie en onderhoud van beveiligde kasten voor verdovende middelen
Beschreibung: Levering, installatie en onderhoud van beveiligde kasten voor verdovende middelen
Interne Kennung: PPP0KC-2712/6362/HECAPP/2026/PO/Armoires Stupéfiants
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: HECAPP/2026/PO/Armoires Stupéfiants_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Inschrijvers zijn verplicht een offerte in te dienen voor elke vereiste optie. - Post 14 [Vereiste optie] Elektronisch slot - Post 15 [Vereiste optie] Kast B - Post 16 [Vereiste optie] Omni-onderhoud jaar 3 - kast B - Post 17 [Vereiste optie] Omniun-onderhoud jaar 4 - kast B - Post 18 [Vereiste optie] Omniun-onderhoud jaar 5 - kast B - Post 19 [Vereiste optie] Omniun-onderhoud jaar 6 - kast B - Post 20 [Vereiste optie] Omniun-onderhoud jaar 7 - kast B De inschrijver moet als verplichte optie het volgende aanbieden: - een elektronisch sluitsysteem dat wordt aangestuurd door het kastbeheersysteem - De kast van type B bestemd voor de verloskamer, die minimaal 70 referenties van verdovende middelen moet bevatten (zie inventaris in bijlage F).)