291991-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kücheneinrichtungen – Dodávka nového vybavení kuchyně pro SOU opravárenské Králíky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nového vybavení kuchyně pro SOU opravárenské Králíky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž technologického vybavení gastronomického provozu pro SOU opravárenské Králíky v rámci projektu SOU opravárenské Králíky - rekonstrukce kuchyně, registrační číslo CZ.05.01.01/02/24_063/0004494, financovaného prostřednictvím 63. výzvy OPŽP Ministerstva životního prostředí. Zakázka obsahuje: - kompletní demontáž veškerých stávajících gastro zařízení, - přestěhování vybraných stávajících gastro zařízení k uskladnění, - odvoz a zajištění ekologické likvidace stávajících gastro zařízení, která již nebudou dále využita, - zpětná instalace stávajícího konvektomatu a stávajícího podstavce pod konvektomat, - doprava nově dodávaných gastro zařízení, - nastěhování nově dodávaných gastro zařízení, - instalace nově dodávaných gastro zařízení. Podrobnější informace jsou obsaženy v návrhu smlouvy (příloha č. 2 zadávací dokumentace, dále jen "ZD"), položkovém rozpočtu – výkazu výměr (příloha č. 3 ZD), v technické specifikaci (příloha č.4 ZD) a v projektové dokumentaci (příloha č.5 ZD).
Interne KennungKUPA-6453/2026-1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001