2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie wsparcia na oprogramowanie Microsoft lub równoważnego
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zapewnienie Zamawiającemu wsparcia producenta dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania Microsoft (dalej Producenta Oprogramowania) poprzez przedłużenie pakietów wsparcia Software Assurance (SA) lub równoważnych (dalej Wsparcia równoważnego), z zachowaniem ciągłości świadczenia tegoż wsparcia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki równoważności, wymagania jakościowe, znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001