291995-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektroden – Dostawa wyrobów medycznych do krioablacji balonowej, wyrobów medycznych do zabiegów elektrofizjologicznych m.in., elektrod diagnostycznych do zatoki wieńcowej o zmiennym, stałym kształcie, koszulek, igieł, oraz innych wyrobów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych do krioablacji balonowej, wyrobów medycznych do zabiegów elektrofizjologicznych m.in., elektrod diagnostycznych do zatoki wieńcowej o zmiennym, stałym kształcie, koszulek, igieł, oraz innych wyrobów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do krioablacji balonowej, wyrobów medycznych do zabiegów elektrofizjologicznych m.in., elektrod diagnostycznych do zatoki wieńcowej o zmiennym, stałym kształcie, koszulek, igieł, oraz innych wyrobów.
Interne KennungDZ.271.45.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 05.09.2026 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1
BeschreibungElektrody Przewód elektryczny do elektrody krioablacyjnej Przewód gazowy do elektrody krioablacyjnej Koszulka sterowalna Kabel połączeniowy Zestaw do usuwania elektrody
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w ilości mniejszej (maksymalnie o 50%) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego. Okres obowiązywania umowy może zostać wydłużony na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku, gdyby z powodu mniejszej ilości świadczeń zdrowotnych udzielonych z wykorzystaniem wyrobów medycznych w okresie trwania umowy, Zamawiający nie zakupił ilości wyrobów medycznych wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy. Przedłużenie umowy wymaga zawarcia aneksu do umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w ilości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego.W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem powyżej, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2
BeschreibungZestaw do nakłucia transseptalnego Igła do punkcji transseptalnej Koszulki transseptalne Elektrody endokawitarne diagnostyczne o stałym kształcie i zmiennej krzywiźnie Kabel połączeniowy
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung