See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu Analitycznego dla Grupy SGRChem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu do Analizy – zgodnie z załącznikiem nr 3 – OPZ (katalog jedenaście części).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1 Chromatograf gazowy ze spektrometrem mas 3.2 Przenośny spektrometr podczerwieni (FTIR) i Ramana 3.3 Przenośny spektrometr podczerwieni (FTIR) do analizy gazów i par 3.4 Moduł MX 908 3.5 Spektrometr nadfioletu i światła widzialnego (UVVIS) wraz testami do analizy wody 3.6 Zestaw mierników fotojonizacyjnych (PID) 3.7 Przenośny spektrometr gamma 3.8 Przenośny miernik skażeń promieniotwórczych 3.9 Spektrometr ruchliwości jonów (IMS) 3.10 Przenośny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej (XRF) 3.11 Spektrometr promieniowania gamma i neutronowego
Interne Kennung: MT.2370.19.2025