292022-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Mobilfunkgeräte – Mobiele telefoons, tablets en accessoires
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMobiele telefoons, tablets en accessoires
BeschreibungHet College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Borsele, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Mobiele telefoons, tablets en accessoires aan te besteden. 0
Interne KennungK011779
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie beschrijvend document.