See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOFiTM/14/2025/PN - Dostawa sprzętu pomiarowego i wyposażenia laboratorium
Beschreibung: Dostawa sprzętu pomiarowego i wyposażenia laboratorium
Vorherige Bekanntmachung: 89397-2025
Interne Kennung: WOFiTM/14/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Demineralizator wyposażony w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 1 - Demineralizator wyposażony w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem, kpl.1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 1 - Demineralizator wyposażony w system umożliwiający podłączenie do zmywarki laboratoryjnej pod ciśnieniem, kpl.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Miernik mikroklimatu, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 2 - Miernik mikroklimatu, kpl.1
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38126300 Oberflächen-Geräte zur Messung von Temperatur oder Feuchtigkeit
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 2 - Miernik mikroklimatu, kpl.1
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3- Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38434400 Schwingungsanalysegeräte
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 3 - Przenośny kalibrator drgań, kpl.1
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4- Zamgławiacz termiczny, kpl.1
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Zamgławiacz termiczny, kpl.1
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 4 - Zamgławiacz termiczny, kpl.1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Sześciokanałowy miernik drgań ogólnych i miejscowych, szt.1
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Sześciokanałowy miernik drgań ogólnych i miejscowych, szt.1
Interne Kennung: 5
Beschreibung der Optionen: Zadanie nr 5 - Sześciokanałowy miernik drgań ogólnych i miejscowych, szt.1