292078-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP w Lubiechowie.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP w Lubiechowie.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego klasy ciężkiej (rok produkcji min. 2025), przeznaczonego do prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych, w tym działań specjalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i normami PN-EN 1846-1 oraz PN-EN 1846-2. Pojazd musi być wykonany, wyposażony i dopuszczony do użytkowania jako pojazd uprzywilejowany, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeniem MSWiA dotyczącym wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego klasy ciężkiej (rok produkcji min. 2025), przeznaczonego do prowadzenia działań ratowniczych i gaśniczych, w tym działań specjalnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i normami PN-EN 1846-1 oraz PN-EN 1846-2. Pojazd musi być wykonany, wyposażony i dopuszczony do użytkowania jako pojazd uprzywilejowany, zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym oraz rozporządzeniem MSWiA dotyczącym wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego. Zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi w SWZ
Interne KennungZB.271.1.2026
Menge1 Stück