See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van zorgmeubilair met het oog op de inrichting van diverse ruimtes binnen zorginstellingen
Beschreibung: De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het leveren en plaatsen van zorgmeubilair, incl. het opmaken van inrichtingsplannen voor diverse ruimtes binnen zorginstellingen, voor de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services. De raamovereenkomst wordt opgedeeld in 2 percelen: • perceel 1: Zorginstellingen zoals woonzorgcentra, revalidatiecentra, CAW’s en andere niet-ziekenhuisgebonden voorzieningen (uitgezonderd ziekenhuizen en psychiatrische instellingen); • perceel 2: Ziekenhuizen en psychiatrische instellingen.
Interne Kennung: C-ALL-25-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C-ALL-25-004 - 1
Beschreibung: **GEGUNDE OPDRACHT** Perceel 1: Zorginstellingen zoals woonzorgcentra, revalidatiecentra, CAW’s en andere niet-ziekenhuisgebonden voorzieningen (uitgezonderd ziekenhuizen en psychiatrische instellingen);
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: C-ALL-25-004 - 2
Beschreibung: **GEGUNDE OPDRACHT** Perceel 2: Ziekenhuizen en psychiatrische instellingen.
Interne Kennung: 2
292083-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: C-ALL-25-004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: C-ALL-25-004 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: C-ALL-25-004 - 2
Interne identificatiecode: 2