292115-2026 - Wettbewerb
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa USG (poz. 1.1.) w ramach zadania nr 1: Zakup sprzętu medycznego w projekcie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25
BeschreibungProjekt realizowany w ramach umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0003/25-00/793/2025/152 w działaniu FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie, Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungDZP.26.6.2026.ZP.D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001