292124-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs ofert nr 19/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert nr 19/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Chorób Płuc z Pododdziałem Chemioterapii Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w połączeniu z wykonywaniem obowiązków Ordynatora Oddziału. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia, zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Dyrektora ds. Medycznych: 1) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a 15:00 (codziennie); 2) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 15:00 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); 3) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a 07:25 dnia następnego zwanych dalej świadczeniami zdrowotnymi (średniomiesięcznie 1 świadczenie). 3. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość świadczenia usług zdrowotnych na wezwanie od poniedziałku do piątku poza godziną 07:25 a godziną 15:00 w ilości średniomiesięcznej 60 godzin. 4. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie chorób płuc oraz co najmniej 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu obowiązków Ordynatora Oddziału. 5. Przyjmującemu zamówienie będzie przysługiwała płatna przerwa w wykonywaniu świadczeń zdrowotnych w ilości godzin określonych w załączniku nr 3 do Regulaminu konkursu ofert. 6. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Oddziału obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Dyrektor ds. Medycznych. 7. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 8. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 9. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 10. Liczba osób świadczących usługi: 1. 11. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung19/KŚZ/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001