292278-2025 - Wettbewerb
Belgien – Softwarepaket und Informationssysteme – Raamovereenkomst i.v.m. Microsoft licenties (subscriptions) en aanverwante dienstverlening voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst i.v.m. Microsoft licenties (subscriptions) en aanverwante dienstverlening voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant
BeschreibungDe opdracht bestaat uit één perceel nl. de verwerving van diverse Microsoft software en toepassingen voor de provincie Vlaams-Brabant in diverse vormen zoals: aankoop, huur (subscription), cloud toepassingen... De opdracht omvat ook de ondersteuning en aanverwante dienstverlening inzake licentie modellen.
Interne KennungIT/BUR/microsoft2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelIT/BUR/microsoft2026 - 1
BeschreibungDe opdracht bestaat uit één perceel nl. de verwerving van diverse Microsoft software en toepassingen voor de provincie Vlaams-Brabant in diverse vormen zoals: aankoop, huur (subscription), cloud toepassingen... De opdracht omvat ook de ondersteuning en aanverwante dienstverlening.
Interne Kennung1