292311-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung7637-2021
Interne Kennung099/2021/014
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0008
TitelVýzva k podání nabídek č. 355 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 355 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec 2026
Interne Kennung099/2021/014/1834
LosLOT-0006
TitelVýzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 36 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
Interne Kennung099/2021/014/1829
LosLOT-0005
TitelVýzva k podání nabídek č. 52 v kategorii 6 - Ochrana MLP proti buřeni, LS Vodňany, rev. Radany 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 52 v kategorii 6 - Ochrana MLP proti buřeni, LS Vodňany, rev. Radany 2026
Interne Kennung099/2021/014/1828
LosLOT-0004
TitelVýzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 6 - Jarní zalesnění vč. dodání SaMa - LS Vodňany, revír Těšínov 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 51 v kategorii 6 - Jarní zalesnění vč. dodání SaMa - LS Vodňany, revír Těšínov 2026
Interne Kennung099/2021/014/1827
LosLOT-0003
TitelVýzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 6 - Jarní zalesnění vč. dodání SaMa - LS Vodňany, revír Slavětice 2026
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 50 v kategorii 6 - Jarní zalesnění vč. dodání SaMa - LS Vodňany, revír Slavětice 2026
Interne Kennung099/2021/014/1826
LosLOT-0007
TitelVýzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 37 v kategorii 5 - Prořezávky a rozčleňování MLP LS Dvůr Králové, revír Rožmitál
Interne Kennung099/2021/014/1830
LosLOT-0002
TitelVýzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 6 - Pěstební činnosti 2026 - LS Vodňany, revír Štěkeň
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 53 v kategorii 6 - Pěstební činnosti 2026 - LS Vodňany, revír Štěkeň
Interne Kennung099/2021/014/1825
LosLOT-0009
TitelVýzva k podání nabídek č. 356 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec prořezávky 2026 č.1
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 356 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec prořezávky 2026 č.1
Interne Kennung099/2021/014/1835
LosLOT-0001
TitelVýzva k podání nabídek č. 354 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bratčice 2026 č.2
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 354 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Bratčice 2026 č.2
Interne Kennung099/2021/014/1824
LosLOT-0010
TitelVýzva k podání nabídek č. 357 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec prořezávky 2026 č.2
BeschreibungVýzva k podání nabídek č. 357 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - LHC Bukovec prořezávky 2026 č.2
Interne Kennung099/2021/014/1836