2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – kombinezon ćwiczebny letni WS w kamuflażu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania kombinezonów ćwiczebnych letnich WS w kamuflażu 2. Zakres zamówienia obejmuje jedno zadanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: 67/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35812000 Kampfuniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - kombinezon ćwiczebny letni WS w kamuflażu
Beschreibung: 1. Dostawa 3 020 kpl. kombinezonów ćwiczebnych letnich WS w kamuflażu zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 3 020 kpl. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).